Наше містечко

Дитяче містечко «Казка» - це невеличкий парк загальною площею 2,5 га, відкриття якого відбулося 19 травня 1982 року. Над створенням нашого чудового містечка працювали найкращі будівельники, художники, скульптори, монументалісти та просто небайдужі мешканці міста, що за правом можна назвати методом народного будівництва.

Дитяче містечко – це не лише музей усіх видів художнього та декоративно – прикладного мистетцтва, а ще й дендропарк з екзотичними рослинами (тюльпанове дерево, павловнія, гинго, айлант, біота. війгела, будлей, гибіскус. дейція, піроканта, дрік та багато іншого). Прогулюючись доріжками містечка можливо насолодитись виглядом та ароматом незвичайних, а іноді і унікальних рослин на теренах Миколаївщини.

Дитяче містечко «Казка» - це єдиний в Україні культурно–ігровий комплекс, в якому втілена ідея ціленапрямленої роботи з усебічного виховання підростаючого покоління. Різноманітні свята, конкурси, багатогранні тематичні фестивалі і щоденні ігрові програми збирають велику кількість глядачів та учасників. Наш заклад по – праву можна назвати родинним, так як кожен з відвідувачів знайде для себе щось цікаве. В 2009 році Бюджетна установа «Культурно–ігровий комплекс «Дитяче містечко «Казка» було визнано одним з «7 див Миколаєва».

Відвідати наше диво–містечко приїздять гості з різних країн світу, а також зі всіх куточків України. Професійні культорганізатори містечка з радістю зустрічають туристів і захоплено розповідають про історію містечка, створення споруд, про неповторні зелені насадження «Казки».

Кожну пору року «Казка» відображає по–різному завдяки завзятим організаторам свят. У святкові дні на усіх майданчиках містечка проходять театралізовані , концертні, ігрові, спортивні свята, фестивалі, виставки дитячої творчості, конкурси дитячих малюнків на асфальті.

«Казка» - це дитинство багатьох поколінь миколаївців, це спогади про безтурботні роки, коли кожна дитина відчувала увагу до себе та своїх дитячих мрій.

Тут поселилось дитинство.