Новини з 1 по 10

"Приходи Христинки Червоної Хустинки" продовжують підкорювати глядачів "Казки"!

Сьогодні для всіх відвідувачів Дитячого містечка "Казка" було проведено театралізовано-лялькову виставу "Пригоди Христинки Червоної Хустинки", присвячену дню Св. Валентина. Діти та їх батьки були активними та з радістю примали участь у всіх іграх та танцях!...

Читати далі

До нас поспішайте, в танцях себе зігрівайте!

Сонячна та тепла погода сьогодні сприяла тому, що на ранкову програму зібралося багато дорослих та дітей, які з задоволенням приймали участь в танцях та конкурсі малюнків на асфальті

Читати далі

Як у "Казці" свято всіх закоханих стрічали!

Сьогодні, до Дня Св. Валентина для вихованців дитячого садочка №53 була проведена театралізовано-лялькова вистава з цікавими іграми та танцями. Діти з задоволенням приймали участь в усіх іграх та з цікавістю слідкували за театральною дією. Христинка, бабуся та багато...

Читати далі

А чи піклуїтеся ви про птахів узимку?

Працівники та відвідувачі Дитячого містечка "Казка" продовжують піклуватися про птахів взимку! А чи піклуєтесь Ви про птахів, які поселилися поблизу Вашої оселі?)

Читати далі

Давайте зігріватися разом!

В таку погоду хочеться зігріватись саме танцями та іграми!!!! І допомагають в цьому всім відвідувачам студентки Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв.

Читати далі

Якщо ви сумуєте, то ви точно ще не були на наших запальних програмах!

Ось і завершився цикл новорічних програм "Зимові забави". Дякуємо всім відвідувачам за активність) Бажаємо вам завжди залишатись в такому ж гарному та веселому настрої!

Читати далі

Годі сумувати, гайда з нами танцювати!

Мороз не лякає відвідувачів містечка і вони з задоволенням приймають участь у веселих іграх та танцюють. Сьогодні з театралізовано-ігровою програмою для всіх знову виступали студентки Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв!

Читати далі

Гайда з нами розважатися!

Незважаючи на мороз, знайшлись сміливці, які з задоволенням грали та танцювали разом з героями, що завітали сьогодні в Дитяче містечко "Казка". Зігріватись відвідувачам допомагали студентки Миколаївської філії Київського Національного університету культури і...

Читати далі

Різдво на порозі!

Рідвяні веселощі подарували гостям працівники Дитячого містечка "Казка"! Запальні танці та ігри не змусили дітей сумувати. У кожного з'явився різдвяний настрій та посмішка на обличях! Чекаємо на вас в середу о 12:00 біля красуні ялинки!

Читати далі

Чекаємо на вас!

Різдвяна кішечка і веселий зайчик завітали у Дитяче містечко «Казка» для того, щоб привітати усіх зі святами та подарували веселу розважальну ігрову програму! Чекаємо і на вас завтра, о 12:00, біля нашої красуні ялинки!

Читати далі